Bývanie

Čas na oddych – čas na dobrú kávičku

Káva ako rituál i symbol odpočinku. Nechajte sa unášať dokonalou vôňou a chuťou kávy.

Čítať ďalej

Pomocník každej gazdinky – multifunkčný kuchynský robot

Multifunkčný kuchynský robot je pomocníkom do každej kuchyne. Uľahčí prípravu každodenných jedál. Z varenie a pečenie sa stane zábava. Vyberte si svojho nového pomocníka podľa svojho gusta.

Čítať ďalej

Čističky vzduchu a zvlhčovače – ideálny spoločníci počas vykurovacej sezóny

Trápi Vás doma suchý vzduch? S našimi radami bude púšť vo Vašom domove minulosťou.

Čítať ďalej
Matrace a rošty

Ako si správne vybrať kvalitný matrac

Dobre sa vyspať je snom každého z nás. S našimi radami sa sen premení na skutočnosť.

Čítať ďalej
Domáca pekáreň

Domáca pekáreň áno alebo nie? A ktoré značky sme skúsili?

Premýšľate o tom, že by ste si doma piekli chleba? Tak vedzte, že taká domáca pekáreň je nielen skvelý pomocník pre pečenie chleba, ale spravíte s ňou oveľa viac. Mnohé zaujímavé recepty, nielen na chlieb, sa robia v takomto kuchynskom pomocníkovi oveľa jednoduchšie!

Čítať ďalej
Lacné mikrovlnky

Vyberáme mikrovlnky – lacné aj kvalitné zároveň

Najlacnejšie mikrovlnné rúry obvykle nebývajú tie najkvalitnejšie, no nenechajte sa tým hneď zmiasť – aj lacné mikrovlnky vedia poslúžiť, akurát treba nájsť správny pomer medzi cenou a modelom. Dôležité je vedieť nájsť akciu a výpredaj a potom už len kúpiť model, kým je čas.

Čítať ďalej
Obývačka na mieru

Obývačka na mieru a inšpirácie priestorom

Zariaďujete dom či byt a premýšľate, ako spraviť z obývačky miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a príjemne? Riešením je obývačka na mieru a tým myslíme nielen nábytok, ale celkový dizajn miestnosti. Nechajte inšpirácie preniknúť aj vašou domácnosťou!

Čítať ďalej
Koberec alebo plávajúca podlaha

Koberec alebo plávajúca podlaha?

Rozhodujete sa, či si dáte do bytu alebo domu koberec alebo radšej podlahu napríklad z parkiet či laminátu? Naše porovnanie vám pomôže vybrať si tú správnu možnosť a možno budete prekvapení, že ani jedno riešenie do domácnosti netreba hneď zavrhnúť.

Čítať ďalej
Hrnce na fritovanie

Najlepšie hrnce na fritovanie? Bravo aj Hyundai majú skvelý výber

Fritovacie hrnce sú v podstate fritézy a tento pomocník do domácnosti si prešiel za posledné roky veľkým vývojom. Zo zatracovanej fritézy, ktorá bola symbolom nezdravého jedla, je dnes moderný spotrebič určený aj pre zdravú prípravu rôznych pokrmov.

Čítať ďalej

Vstavané spotrebiče alebo voľne stojace spotrebiče?

Ak stojíte pred dilemou, či máte kúpiť vstavaný spotrebič alebo naopak zvoliť voľne stojaci, skúsime Vám trocha poradiť a zhrnúť výhody a nevýhody tohto riešenia. Naše porovnanie sa zameriava na spotrebiče všeobecne, ale pozrieme sa aj na niektoré konkrétne kuchynské.

Čítať ďalej
1 2