Bývanie

Domáca pekáreň

Domáca pekáreň áno alebo nie? A ktoré značky sme skúsili?

Premýšľate o tom, že by ste si doma piekli chleba? Tak vedzte, že taká domáca pekáreň je nielen skvelý pomocník pre pečenie chleba, ale spravíte s ňou oveľa viac. Mnohé zaujímavé recepty, nielen na chlieb, sa robia v takomto kuchynskom pomocníkovi oveľa jednoduchšie!

Čítať ďalej
Lacné mikrovlnky

Vyberáme mikrovlnky – lacné aj kvalitné zároveň

Najlacnejšie mikrovlnné rúry obvykle nebývajú tie najkvalitnejšie, no nenechajte sa tým hneď zmiasť – aj lacné mikrovlnky vedia poslúžiť, akurát treba nájsť správny pomer medzi cenou a modelom. Dôležité je vedieť nájsť akciu a výpredaj a potom už len kúpiť model, kým je čas.

Čítať ďalej
Obývačka na mieru

Obývačka na mieru a inšpirácie priestorom

Zariaďujete dom či byt a premýšľate, ako spraviť z obývačky miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a príjemne? Riešením je obývačka na mieru a tým myslíme nielen nábytok, ale celkový dizajn miestnosti. Nechajte inšpirácie preniknúť aj vašou domácnosťou!

Čítať ďalej
Koberec alebo plávajúca podlaha

Koberec alebo plávajúca podlaha?

Rozhodujete sa, či si dáte do bytu alebo domu koberec alebo radšej podlahu napríklad z parkiet či laminátu? Naše porovnanie vám pomôže vybrať si tú správnu možnosť a možno budete prekvapení, že ani jedno riešenie do domácnosti netreba hneď zavrhnúť.

Čítať ďalej
Hrnce na fritovanie

Najlepšie hrnce na fritovanie? Bravo aj Hyundai majú skvelý výber

Fritovacie hrnce sú v podstate fritézy a tento pomocník do domácnosti si prešiel za posledné roky veľkým vývojom. Zo zatracovanej fritézy, ktorá bola symbolom nezdravého jedla, je dnes moderný spotrebič určený aj pre zdravú prípravu rôznych pokrmov.

Čítať ďalej

Vstavané spotrebiče alebo voľne stojace spotrebiče?

Ak stojíte pred dilemou, či máte kúpiť vstavaný spotrebič alebo naopak zvoliť voľne stojaci, skúsime Vám trocha poradiť a zhrnúť výhody a nevýhody tohto riešenia. Naše porovnanie sa zameriava na spotrebiče všeobecne, ale pozrieme sa aj na niektoré konkrétne kuchynské.

Čítať ďalej
Ako vybrať vysávač

Ako vybrať vysávač do domácnosti

Dozrel čas na výmenu vysávača, pretože ten starý sa už pokazil alebo skrátka nefunguje tak, ako má? V tom prípade máte na výber naozaj veľký výber nových modelov a aby sme Vám uľahčili orientáciu a výber, náš dnešný návod sa bude venovať tomu, ako vybrať vysávač.

Čítať ďalej
Zariadenie detskej izby

Zariadenie detskej izby – na čo nezabudnúť

Chystáte sa nakúpiť zariadenie do detskej izby, no máte problém s tým, že neviete, čo dnešné moderné deti potrebujú? Môžete sa držať napríklad aj pravidiel podľa Feng Shui, ale v prvom rade treba myslieť na ergonómiu, praktickosť a – fantáziu. Tá je najdôležitejšia!

Čítať ďalej